Winnaars I-Animal

Stichting I-Animal organiseerde vorig jaar een wedstrijd waarbij de naam van de mascotte van de stichting mocht worden verzonnen. Ariadne Faries ontwierp het beestje, waarin de meest voorkomende diersoorten gebundeld zijn in één dier.

I-Animal wil bereiken dat mensen beter op de hoogte zijn van het omgaan met dieren, met de natuur. Stichting I-Animal bevordert door middel van educatie via scholen het algemene dierenwelzijn van alle dieren op het eiland. De mascotte past hier dan ook perfect bij.

De winnaar van de wedstrijd “Verzin een naam voor de mascotte van I-Animal” is onze eigen Evanne Lichtendahl geworden!

Tevens werd van iedere school een leerling gekozen die de mascotte het mooiste had ingekleurd. Van onze school werd dit Githangely St. Hilaire. Githangely heeft daarnaast ook van de Lito-loop een tweede prijs in haar categorie binnengesleept, wat een som was van 500 gulden t.b.v. de school.

Reacties zijn gesloten.