Welkom in het nieuwe schooljaar 2013 – 2014

Welkom in een fris en nieuw schooljaar 2013-2014 bij ons op de Johan van Walbeeckschool. Na een fijne grote vakantie zijn we vol enthousiasme en goede moed begonnen. Intussen zijn we alweer ruim een week aan het werk met onze kinderen. Voor foto’s van de eerste schooldag kunt u naar het foto album.

Terwijl wij met z’n allen aan het genieten waren van de afgelopen vakantie waren enkele enthousiaste ouders van de oudercommissie met familieleden, juf Ancela en juf Rochelle, hard aan het werk op school. Samen hebben zij gezorgd voor nieuwe spelletjes voor onze leerlingen in de vorm van vrolijke tekeningen op het schoolplein. De kinderen van cyclus 1 en 2 hebben op school nu ook een mooie overdekte speelplaats. Verder zijn de toiletruimtes, die erg verouderd waren, helemaal verbouwd en zien ze er nu mooi en fris uit. Wij bedanken allen die ons in hun vrije tijd hebben geholpen voor hun enorme inzet!

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Nieuw op school

Na de vakantie is het werken niet gestopt! Het is meteen opgepakt door de leerkrachten en de kinderen. De beginsituaties zijn reeds gedaan en de juffen hebben nu goed zicht waar ze met hun klassen moeten beginnen.

Natuurlijk willen wij u persoonlijk de informatie geven waar we nu staan en waar we naartoe willen. Dit zowel op school- als op klassenniveau. U bent daarom hierbij uitgenodigd om volgende week woensdag 28 augustus 2013 een kijkje te komen nemen in de school en boven alles kennis te maken met ons dynamisch team. Na deze kennismaking, kunt u direct de klassen bezoeken om nader info te verkrijgen m.b.t. specifieke leerstof, klassenregels e.d. van de klassenleerkracht. U kunt zich dan ook in de klas opgeven als klassenouder voor het schooljaar 2013-2014. We kijken er naar uit en hopen u allen aanwezig te zien, want samen moeten we het onderwijs waarmaken.

Reacties zijn gesloten.