World Oral Health Day@JvW

De FDI World Dental Federation vertegenwoordigt wereldwijd meer dan een miljoen tandartsen.
Ieder jaar vieren zij op 20 maart World Oral Health Day (Wereld Mondgezondheidsdag).
Dit om het belang van onze mondgezondheid onder de aandacht te brengen.

Het thema van dit jaar was “Celebrating Healthy Smiles”. Deze dag werd ook op onze school gevierd met de kinderen van groep 3. Kindertandarts, Thea Bierman, gaf de kinderen uitgebreid en op zeer boeiende wijze, informatie over gebitsverzorging. Er was ook een poppenkastvoorstelling en na afloop kregen alle kinderen een mondverzorgingspakketje mee.

Hierbij danken wij mevrouw Bierman en mevrouw Osepa nogmaals voor de fijne voorlichting. De kinderen vonden het leuk en hebben er veel van geleerd.


Reacties zijn gesloten.